З чого починається створення сайту

Здравствует я сьогодні Вам розповім з чого треба починати робити Свій сайт.
Театр починається з вішалки — сайт починається з ідеї. Перше, найнеобхідніше це ідея сайту. Ідея це головне з чого треба почати адже ви не почнете свій сайт створювати без неї.

 

У ідею входить: подання самого сайту, як він повинен виглядати і яка інформація (контент) буде представлена ​​на ньому. Можливо навіть просто взяти альбомний аркуш і приблизно намалювати олівцем: логотип, меню (приблизний) і розташування блоків сайту — де буде меню де логотип, а де картинки ну й інше.
Після того як ви склали такий міні — план ви шукаєте хостинг на якому буде розташовуватися Ваш сайт. Якщо Ви проживаєте в Україні то я б порадив хороший хостинг з хорошим технічним обслуговуванням такий як hostiq.com.ua
Дуже важливо після реєстрації на «хості» прочитати всю необхідну Вам інформацію таку як ціни на доменні імена і сам хостинг — тарифи.
Після чого вам буде потрібно придумати — підібрати доменне ім’я яке підходить Вашому сайту. Скажу по секрету чим коротше буде адреса тим краще. Потім оплатити хост і домен.

cpanel1

Після цього через приміром C-panel ви підійдете близько до створення самого сайту. Решту ми розглянемо в наступних статтях блогу.
Ось по суті — коротко, з цього починається «будівництво сайту».

ПОДПИШИСЬ НА РАССЫЛКУ И УЗНАВАЙ О НОВЫХ ПРОГРАММАХ И ОБНОВЛЕНИЯХ ПЕРВЫМ

Не волнуйтесь мы против СПАМА

Мы будем рады и вашему мнению

      Оставить отзыв

      WEBKLAD
      Сбросить пароль