Який вибрати шаблон для сайту

Перед вами знову завдання — вибрати шаблон.
Шаблон для сайту можна створити самому, купити, знайти безкоштовно. Існує безліч сайтів на яких розповідається про те як створити свій сайт, а також багато відеороликів присвячених дівелопенгу. Які це сайти писати адреси їх я не буду так як це буде реклама. Скажу так їх можна знайти через пошук)).
Придбати шаблони також можна на сайтах які продають готові шаблони для різних ЦМС, також просто намальовані psd макети шаблонів сайтів. Вибирайте кому який подобається, але не забувайте про те який сайт ви створюєте, магазин або портал, намагайтеся вибрати відповідний шаблон.

[a3_responsive_slider id = «127» inline_post = «true» description = «» align = «center» width = «600» width_type = «px» tall_type = «fixed» height = «350» margin_top = «10» margin_bottom = «10 «margin_left =» 10 «margin_right =» 10 «desc_margin_top =» 10 «desc_margin_bottom =» 10 «desc_margin_left =» 10 «desc_margin_right =» 10 «]

До того ж не забувайте дивитися на те скільки разів даний шаблон був уже проданий. Це немаловажно так як сайти завжди прагнуть до унікальності, якщо якийсь шаблон був уже проданий мільйон разів, то сенсу брати такий же вже немає. Але якщо вже купили такий шаблон то краще його правити, іншими словами зробити його більш менш унікальним — поміняти колір, шрифт, розташування блоків і т.п.
Найцікавіше знайти шаблон безкоштовно. Такі шаблони абсолютно не унікальні, на деяких сайтах Ви навіть не побачите скільки разів його вже скачали. Тому такий шаблон обов’язково треба зробити унікальним. Якщо цього не зробити то можливо ви самі можете зустріти в мережі такий же сайт як у вас, тільки можливо з іншою тематикою.
Наш сайт, команда і я ми радимо замовити створення сайту або шаблону у кого або не обов’язково у нас. Просто якщо Ви самі не збираєтеся займатися зовнішнім виглядом свого сайту то краще довірити це професіоналам. Для тих хто не читав цю статтю — з чого починається сайт рекомендую.
Я бажаю Вам відмінних дизайнів і легкої верстки — нехай Ваш сайт буде унікальним, гарним, зрозумілим і легким у зверненні, удачі …

ПОДПИШИСЬ НА РАССЫЛКУ И УЗНАВАЙ О НОВЫХ ПРОГРАММАХ И ОБНОВЛЕНИЯХ ПЕРВЫМ

Не волнуйтесь мы против СПАМА

Мы будем рады и вашему мнению

      Оставить отзыв

      WEBKLAD
      Сбросить пароль