Як правильно вибрати доменне ім’я сайту

У цій статті я постараюся коротко розповісти Вам як правильно вибрати або придумати доменне ім’я сайту.

Придумати самому ім’я сайту не складно, питання в іншому воно може бути вже зайняте ким небудь. Тому для більшої ймовірності «попадання в точку» краще написати кілька варіантів можливих імен сайту на листку паперу, наприклад. Після цього підбирати їх на хостингу на якому хочете розмістити свій сайт. Ще звичайно необхідно, щоб Ви собі уявили, яке буде, закінчення сайту приміром .com; .tv; .com.ua і т.д. відповідно при підборі домену ставте галочки на тих доменних зонах які Вам потрібні.
Якщо наприклад потрібно створити інтернет магазин для України то домен повинен бути .ua або .com.ua, але для .ua домену повинна бути зареєстрована торгова марка (документи правовласника).
Придумати правильний домен не так вже й просто, в інтернеті існує безліч сайтів на яких це ім’я можна згенерувати, тобто за вас придумає його генератор імен.
На хостингу яким користуючись я доменні імена за цікавими цінами. Крім того на hostiq.com.ua постійно якісь акції, а якщо є акції значити є можливість пристойно заощадити кошти. Крім того у них є досить зручний конструктор сайтів.
Безымянный
При покупці домену можна отримати хостинг — наприклад на 3 місяці безкоштовно або при оформленні хостингу отримуєш домен в подарунок, дрібниця, а приємно погодьтеся.
Ще важливий фактор про який хотілося нагадати — намагайтеся вибрати домен складається з одного слова, забудьте про тире і цифрах, просто слово яке буде легко запамятати.
Хочеться побажати Вам вибирати саме стоять доменні імена, які будуть на слуху у ваших відвідувачів сайту. Всім вдалого вибору і гарного хостингу, дякую за увагу.

ПОДПИШИСЬ НА РАССЫЛКУ И УЗНАВАЙ О НОВЫХ ПРОГРАММАХ И ОБНОВЛЕНИЯХ ПЕРВЫМ

Не волнуйтесь мы против СПАМА

Мы будем рады и вашему мнению

      Оставить отзыв

      WEBKLAD
      Сбросить пароль