Як не викинути гроші на вітер в інтернеті

Дорогі, читачі мого блогу. Сьогодні я розповім вам про те як не викинути гроші на вітер в інтернеті.
У мережі існує тисячі сайтів, які створені лише для того щоб видурити гроші у простих людей. Перераховувати їх марно, так як вони з’являються і пропадають так швидко, що за цим не прослідкуєш. Так є типу проекти, які живуть кілька років, а потім просто зникають. Після цього з’являються такі ж, але вже під іншою назвою.
Так ось хочу вас попередити не вкладайте бездумно гроші в незрозумілі проекти, які обіцяють золоті гори за короткий проміжок часу. Запам’ятайте халяви в інтернеті просто немає. Так є акції, купони і інше, але просто так гроші вам ніхто не дасть.
Сам я десь років зо три тому попався на таку вудку і то не з власної волі. Просто зустрів знайому на вулиці, яка похапцем почала розповідати мені про суперпроект, в якому можна заробити нічого не роблячи просто десятками тисяч грошей.
І каже щоб вступити в їхню організеЙшн треба заплатити 500 грн. Думаю добре буду вступати, але на той момент коли мене «вербували» грошей не виявилося і вона запропонувала, що сама за мене заплатить, а вже як розбагатію в проекті ці гроші просто скину їй на рахунок. Все це вона робила для того щоб я став її рефералом — іншими словами; в їх «піраміді» став під нею і заробляв і собі і їй гроші.

халяви в інтернеті просто немає
Минуло півроку і все виявилося не так райдужної і «рожево» як мені розповідали. Сама організація називалася «SWB» судячи з їх сайту і офлайн-конференцій, які були присвячені тематиці — Розбагатій швидко. Плюс до того ж вони дарували людям реальні путівки, машини вони могли собі це дозволити. Так як вкладників були тисячі і по їх обіцянкам чим більше ви вкладали тим більше отримували.
І ось воно через півроку на їхньому сайті пишуть, сам сайт продали кудись не те в Бразилію або Мексику. І при цьому вони пообіцяли повернути всім їх вкладені гроші, які, звичайно не повернули. Так попало на гроші більше півмільйона людей в тому числі і я.
Таких сайтів дуже багато я вам як потерпілий кажу ні ведіться просто викинуті гроші.

Також хочу розповісти трохи про «букси». Це такі системи активної реклами. На яких люди приходять, клацають по рекламних посиланнях і «заробляють» копійки, які потім виводять на вебмані гаманець. Скажу я вам: не займайтеся марною тратою часу … Витрачаючи купу часу отримувати копійки це просто смішно. Сам таким займався в 2008-2009 році. Шкода стільки часу витратив даремно. Так є цікаві проекти типу Букс на яких дійсно можливо заробити виконуючи, завдання за які платять. Але для цього теж потрібен час і терпіння. Як на мене, краще писати статті і продавати свою інтелектуальну працю ніж тупо клацати по рекламі, яка дасть вам нічого крім витраченого часу.
На цьому хочу закінчити і звернутися до творців таких сайтів не витрачайте час свій і людей, які сидять в мережі. Краще створюйте сайти для людей СДЛ і буде вам щастя. На таких корисних ресурсах ви дійсно будете заробляти великі гроші.

ПОДПИШИСЬ НА РАССЫЛКУ И УЗНАВАЙ О НОВЫХ ПРОГРАММАХ И ОБНОВЛЕНИЯХ ПЕРВЫМ

Не волнуйтесь мы против СПАМА

Мы будем рады и вашему мнению

      Оставить отзыв

      WEBKLAD
      Сбросить пароль