Ядро ​​сайту

Сьогодні коротенько розповім як складається семантичне ядро ​​сайту.
Для того щоб почати складати ядро ​​сайту треба трохи зрозуміти що це таке. А це ті ключові слова або словосполучення по яких ваш сайт будуть шукати через будь-який пошук в мережі.
Більшість розробників сайтів використовують сервіс Яндекс — вордстат. Як їм користуватися описувати ні будемо, скажу коротко. Приміром, у вас є сайт агентства нерухомості — значить, треба вводити на сервісі, про який я вище писав такі запити, як нерухомість і ваш регіон область і так далі додаючи і змінюючи словосполучення, наприклад, купити нерухомість в Ромнах. Таким чином, будуть видаватися нижче ті словосполучення по яких люди шукають нерухомість.

webklad-primer-wordstat

Ви будете бачити біля кожного пошукового запиту його частоту. Іншими словами, наскільки часто шукають по даному запиту. Виходячи з цього є високочастотні, середньочастотні і низькочастотні запити. І вже з цих запитів вибираємо і копіюємо собі в блокнот ті словосполучення по яких ви хочете просуватися, але непросто, а вибираємо, наприклад, по 5 з кожного — високочастотних, низькочастотних і середньочастотних. Після чого перераховані через кому вставляємо там, де потрібно на вашому сайті. Це буде ядро ​​сайту під нього пишуться статті в яких будуть написані ці пошукові слова.
Ще, крім цього, є сервіси типу «САПЕ» або «Сеопульта» через які теж про що я писав вище можна зробити.

При замовленні у нас послуги з виготовлення сайту то складання ядра для вас буде безкоштовним.               [maxbutton id=»7″]

На цьому хочу побажати гарного ядра вашому сайту і вам гарного настрою отже сайт — це скарб разом з «ВебКлад» !.

ПОДПИШИСЬ НА РАССЫЛКУ И УЗНАВАЙ О НОВЫХ ПРОГРАММАХ И ОБНОВЛЕНИЯХ ПЕРВЫМ

Не волнуйтесь мы против СПАМА

Мы будем рады и вашему мнению

      Оставить отзыв

      WEBKLAD
      Сбросить пароль