Приклад сайту — на безкоштовному сервісі # 2

Привіт, сьогодні хотів би вам представити ще два сайти, які були створені безкоштовно на сервісах, які пропонують створити сайт безкоштовно.

Перший сайт — це «Стоматологічний кабінет призма» пробний варіант ресурсу, який я створив за допомогою wix. Повинен вам сказати, що створювати за допомогою даного сервісу досить просто і зручно, але зверніть увагу на доменне ім’я. Якщо створюєте сайт, то береться початок поштової скриньки, який ви вказуєте при реєстрації. Потім в адресі присутній сам Вікс і потім після слеша назву. Погодьтеся — довге доменне ім’я для сайту?

Так можна підключити власний домен, але це буде коштувати 4 $ в місяць. За це ви підключаєте своє ім’я сайту, але це не позбавляє наш- ваш сайт від реклами Вікс, що погодьтеся теж не дуже. І тепер якщо так прикинути по грошах виходить в рік значна сума. За ці гроші, на мій погляд краще замовити виготовлення сайту у веб-студії. За ці ж кошти можна придбати і доменне ім’я для свого ресурсу. Плюс до цього, замовивши виготовлення сайту ви отримуєте свій індивідуальний дизайн сайту, а не шаблони в яких можна поміняти картинки, фон, розташування і все. А додати своє ??? Поміняти — підібрати картинки і кольору фону теж потрібно вміти.

І так повернемося до того, що я вже створив для прикладу ось посилання на даний ресурс. Так само нижче представляю вам тарифні плани цього сервісу. З переваг тут зручний інтуїтивний зрозумілий інтерфейс, який буде зрозумілий навіть дитині.
Ще забіжу на перед і розповім трохи про те, в планах створити за допомогою Вікс невеликий інтернет-магазин, так як дана функція пропонується на сайті надалі я про це ще напишу.

А ось ще один досить непоганий сервіс, на якому можна створити свій, власний сайтик. На ньому я створив для проби будівельний сайт, який пропонує послуги з ремонту квартир. Єдине погано безкоштовно дають тільки 7 днів потім потрібно платити. На даному сервісі ще більш цікавіший функціонал, ніж на Вікс і до того ж пропонують на вибір 2 закінчення доменного імені для сайту.


Посилання буде функціональною протягом 7 днів наприклад цього ресурсу потім пропадає і я думаю більше на ньому створювати сайти я не буду. Будемо розглядати інші пропозиції таких подібних сервісів. Щоб поглянути на будівельний сайт жмакай сюди
Якщо ви прочитали цю статтю і хочете запропонувати свій сервіс по створенню сайтів то пишіть свої пропозиції в коментарях. Розглянемо, напишемо статтю про вас, вашому сервісі напишемо переваги і знайдемо якщо будуть, звичайно, недоліки.

Приклади будуть ще — закладіть нас в закладки або вступіть в нашу групу ВК Дякую всім — поки.

ПОДПИШИСЬ НА РАССЫЛКУ И УЗНАВАЙ О НОВЫХ ПРОГРАММАХ И ОБНОВЛЕНИЯХ ПЕРВЫМ

Не волнуйтесь мы против СПАМА

Мы будем рады и вашему мнению

      Оставить отзыв

      WEBKLAD
      Сбросить пароль