Правильне наповнення сайту

Сьогодні я Вам розповім як правильно наповнювати сайт. Отже, почнемо — що таке наповнювати? — Це зміст сайту статті, замітки, та й просто зміст, меню і т. Д.

Описание сайта-maxПерше з чого всі починають це меню — за допомогою нього ваші відвідувачі зможуть переходити в той розділ в який потрібен або цікавий. Опис сайту — має бути коротким і змістовним буквально в двох реченнях описати те чим займається Ваш сайт, пропонує будь-яку послугу або пропонує якийсь контент для скачування, наприклад. Сам опис зазвичай займає приблизно 160 символів, чому поясню, пошукові системи відображають приблизно стільки символів коли людина шукає щось через пошук, тому постарайтеся вкласти максимальний сенс (можливо з телефонами) якщо у вас інтернет- магазин або фірма.

code
Ну а тепер найцікавіше контент. Це статті, огляди, інтерв’ю і т. П. Якщо ви взялися за свій блог, сайт з контентом, а не одностранічнік, то необхідно на перших парах створити 20-30 статей в яких будуть ключові слова вашого сайту, іншим словом з ядра сайту. Хто таке ядро ​​сайту і що з ним роблять я розповім в подальших статтях. Читайте кому цікаво це ТУТ . Це важливо тому що за такими ключевикам — пошуковим фразам, будуть знаходити Ваш сайт. Плюс намагайтеся створити такий текст, який зацікавить вашого читача, ну або хоча б приверне його увагу.
На цьому хочу побажати всім — створювати потрібні для людей сайти з цікавим контентом, удачі.

ПОДПИШИСЬ НА РАССЫЛКУ И УЗНАВАЙ О НОВЫХ ПРОГРАММАХ И ОБНОВЛЕНИЯХ ПЕРВЫМ

Не волнуйтесь мы против СПАМА

Мы будем рады и вашему мнению

      Оставить отзыв

      WEBKLAD
      Сбросить пароль