Close

Сайт це клад разом з WEBKLAD

отримуй прибуток від бізнесу в інтернеті за допомогою свого сайту

Замовити свій сайт

Замов рекламу
в цьому
слайдері

Замовити

Сайт це клад разом з WEBKLAD

отримуй прибуток від бізнесу в інтернеті за допомогою свого сайту

Замовити

Основні послуги

Замовляючи кілька послуг відразу отримуєш більшу знижку. Зроби правильний вибір.

Створення
сайту-візитівки

Сайт-візитка — інформаційний сайт який має зрозумілу і просту структуру за допомогою якої користувач може миттєво дізнатися потрібну йому інформацію не тільки про вас але і про те, що ви йому пропонуєте. Це сайт > по іншому — Landing Page, на якому максимально зрозуміло-виразно, спліт текстами, рассказиваеться про послугу чи товар. Він складається зазвичай з 1-5 сторінок. Більш детально ви дізнаєтеся перейшовши за посиланням.

поглянути

Створення сайту-менеджера

Сайт — менеджер — це повноцінний Інтернет — ресурс який може використовуватися як для інформаційних цілей так і для комерційних. Він складається з великої кількості сторінок. Такий сайт може бути як простим блогом так і великим порталом на якому може розміщуватися «купа» інформації яку можна завантажити або прочитати. Так само можна додати магазин до такого сайту — це якщо ви продаєте будь-якої контент.

поглянути

Створення інтернет-магазину

Інтернет — магазин — це найефективніший інструмент ведення власного бізнесу. Сайт-магазин являє собою розгорнутий, актуальний, детальний каталог Ваших послуг або товарів. Магазин зазвичай складається з великоі кількості сторінок і великого меню — каталогу у вигляді картинок або просто тексту. Пам’ятайте, через інтернет можна продавати все, що завгодно. Головне для клієнта зручність здійснення покупок в інтернет-магазині. І ми це зручність організуємо.

поглянути

Додаткові послуги

Виконання цих послуг вимагає - особистої зустрічі і розмови через скайп.

В створення спільноти входить:
Ціна - від 10$
 • Оформлення — створення «правильної» картинки для спільноти. Також сюди входить якщо це група вк, створення красивого меню групи.
 •  Налаштування спільноти.
   Розкрутка (реклама) спільноти. Оплата за рекламу узгоджується з замовником окремо.
  У рекламний пакет входить:
 • Набір передплатників спільноти (кількість людей погоджується із замовником)
 • Реклама в інших спільнотах схожих по тематиці (кількість постів, терміни розміщення, кількість груп в яких буде розміщена реклама узгоджується з замовником)
 • Офіційна реклама спільнот через сам сайт вк або ок — також оплачується окремо, узгоджується з замовником. Сюди ж входить створення самого оголошення, оформлення замовлення для сайту вк або ок — по таргейтінгу для якої аудиторії — узгоджується із замовником.
 • Створення 10 постів для спільноти на тематику співтовариства. Кількість символів картинки в постах можуть бути також узгоджені чи ні з замовником.
 • Одноразове обслуговування спільноти оплачується окремо. За типом створення нової рекламної кампанії або створення тематичного поста обговорюється з замовником окремо.

Є ще сайти і програми які допомагають автозаполняти вашу групу або співтовариство — з цього питання ми можемо проконсультувати безкоштовно.

 • Якщо у вас з’явилося бажання завести власну спільноту ії виготовлення можна просто замовити у нас.
замовити
У пакет створення сайту
на безкоштовному сервісі входить:
Ціна - від 20$
 • Створення поштової скриньки на будь-якому поштовому сервісі (узгоджується).
 •  Створення облікового запису на тому сервісі, який вам подобається або на обраному нами (узгоджується).
 •  Створення сайту на сервісі створення і розміщення блоків, кольору, інформації може бути погоджено з замовником по ходу виконання замовлення. (Одна сторін або декілька або багато сторінок це обговорюється при складанні завдання).
 •  Установка модулів і доповнень для сайту пропонованих сервісом (можуть бути платними і Безкоштовними) якщо платно, але це додаток вам потрібно щось це оплачує замовник.
 •  Всі інші дрібні деталі при створенні такого сайту обговорюються по ходу створення завдання.
 • Зразкове складання сайту вже через кілька годин або днів — залежить від завдання.

Нюансів при створенні такого сайту на безкоштовному сервісі може бути просто мільйон.

 1. Можна просто довіритися нам — говорите тематику вашого сайту (до пнімеру нерухомість) і ми вам надаємо приблизний результат вже через кілька годин.
 2. Якщо конкретний сервіс який ви хочете, шаблон такий який ви хочете щось таке завдання природно займе більше часу і буде за вартістю дорожче.
 3. Конртент для сайту надає замовник.
 4. На сьогоднішній день сервісів які пропонують безкоштовно створити сайт або просто сторінку в інтернеті дуже багато — ми можемо допомогти вам при виборі такого сервісу.
замовити

Перед вами фото страницы нашего сообщества вк

SOCIAL

Вк сама використовувана і численна соціальна мережа в СНД з неймовірно великою аудиторією. Якщо ви вирішили створити в цій соціальній мережі сторінку, а не знаєте як тоді можна простозаказать її створення у нашій вебстудії. Створити групу, публічну сторінку, закрите або відкрите співтовариство.

Facebook сама використовувана і численна соціальна мережа в світі з неймовірно величезною аудиторією. Якщо ви вирішили створити в цій соціальній мережі сторінку, а не знаєте як тоді можна простозаказать її створення у нашій вебстудії. Створити групу, публічну сторінку, закрите або відкрите співтовариство.

Перед вами головна — титульна сторінка сервісу на якому можна безкоштовно створити сайт на CMS WordPress. Це сама використовувана CMS в світі, оптимізована для пошукових систем, найкраща в своєму роді для створення сайту або магазину — єдине сервіс дає обмеження по управлінню і налаштування сайту. Тепер можна подивитися на приклад сайту який створений на даному сервісі ось посилання: romnyswift.wordpress.com 

Ось ще один приклад створення сайту на викс кому цікаво можна глянути ось посилання: ПОГЛЯНУТИ 

Відмінний хостінг сам користуюся

Качественный недорогой хостинг

Замов рекламу в цьому блоці

100 гривень — 20 днів

замовити

Замов рекламу в цьому блоці

200 гривень — 20 днів

замовити
Ми спростили реєстрацію на сайті
Ви можете увійти через ваш улюблений сервіс
Ласкаво просимо до нас у веб-студію
Ми втілимо вашу мрію про сайт в життя
Допомога
Допоможемо і навчимо користуватися сайтом
Ціна
Наші ціни вас приємно здивують
Вхід на сайт
ЧЕРЕЗ СЕРВІС
Вход на сайт веб-студии ВебКлад
Для удобства входа на сайт мы сделали быструю регистрацию через социальные сети.
Если вы передумали заходить через соцсеть то пройдите обычную регистрацию у нас на сайте WebKlad