Приклад сторінки — на безкоштовному сервісі


Сьогодні була створена сторінка на безкоштовному сервісі wordpress.com для прикладу. Для тих кому цікаво подивитися і не тільки можна перейти за цією адресою і поглянути на роботу яка зайняла 30 хв.

А тепер коротко розкажу, що ж це за сервіс: Мені сподобався інтерфейс (звичайно я використовував безкоштовний план) так як завдання полягало в тому, щоб створити безкоштовно сайт. Приблизну тематику вибрав з бухти-барахти (у нас в містечку дуже багато салонів-перукарень — тому і вибрав).

Тарифи даного сервісу:

Створювати сторінку новачкові звичайно нелегко можна заплутатися що де і навіщо створювати але якщо посидіти почитати розібратися можна, але не відразу звичайно пройде кілька годин перед тим, як пристосується і штампувати пости блогу і сторінки самого сайту.

Звичайно ж я розумію, що таких «обзорщіков» як я ще пошукати, але це не огляд, а уявлення наприклад майбутньому клієнтові нашої веб-студії, що це за сервіс і з чим його їдять.

Доменне ім’я придумується тільки початок далі ви самі бачите закінчення в безкоштовному плані вибрано за нас. Ну і я думаю надалі сервіс ще додасть своїй рекламки на сайт.

На вибір дають багато шаблонів для створення сайту є платні, є безкоштовні звичайно ж я взяв безкоштовний. Я думаю якщо довше посидіти з цим сайтик можна його зробити краще — типу створити слайдер на головній пограти з СSS кодом але так як часу немає створюємо так — за гроші можна і трохи краще звичайно.

Замовляйте створення сайтів на безкоштовних сервісах — це для тих у кого самому не виходить створити і для тих кого катастрофічно не вистачає часу (як у мене ;-)) на створення свого сайту. Дякую всім, всім пока …

ПОДПИШИСЬ НА РАССЫЛКУ И УЗНАВАЙ О НОВЫХ ПРОГРАММАХ И ОБНОВЛЕНИЯХ ПЕРВЫМ

Не волнуйтесь мы против СПАМА

Мы будем рады и вашему мнению

      Оставить отзыв

      WEBKLAD
      Сбросить пароль